Ford E-Transit

Ford E-Transit

Wyprzedaży Rocznika w Salonach Grupy PGD. Zero Emisji, Niskie Koszty, Nowoczesne Technologie - Gotowi na Przyszłość Dostaw? Odwiedź Nasze Salony i Skorzystaj z Unikalnych Ofert!

Ford E-Transit sprawi, że Twoje dostawy staną się jeszcze bardziej efektywne:

 1. Zero Emisji, Pełna Wydajność: Ford E-Transit to pojazd 100% elektryczny, eliminujący emisję spalin i dbający o środowisko.

 2. Zasięg Dostosowany do Twoich Potrzeb: Dzięki elastycznym opcjom baterii, E-Transit oferuje zasięg dostosowany do Twoich codziennych tras.

 3. Niskie Koszty Eksploatacji: Redukcja kosztów paliwa i konserwacji, co przekłada się na oszczędności dla Twojego biznesu.

 4. Nowoczesne Technologie Bezpieczeństwa: Systemy takie jak Pre-Collision Assist czy Lane Keeping Aid wspomagają kierowcę, zapewniając bezpieczne i komfortowe prowadzenie.

 5. Przestronność i Wydajność: Pomimo zastosowania nowoczesnego napędu, E-Transit oferuje znaczną przestrzeń ładunkową, zapewniając maksymalną wydajność.

Jak Skorzystać z Oferty?

Odwiedź nasze salony w Grupy PGD, gdzie uzyskasz dokładne informacji na temat modelu Ford E-Transit. Umów się na jazdę próbną i przetestuj jego możliwości.

Na koniec skorzystaj z wyjątkowej oferty, dostępnej tylko teraz.

Skontaktuj się z nami

Nie przegap tej unikalnej szansy na wprowadzenie do swojego biznesu nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań transportowych. Czekamy na Ciebie w naszych salonach!

Poznaj ofertę

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
  1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
 7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza