Ford Galaxy

Ford Galaxy

Ford Galaxy wyznacza nowe standardy w zakresie jakości i precyzji prowadzenia. Dostrojone zawieszenie przednie doskonale współgra z zaawansowaną konstrukcją podwozia i szeroką gamą inteligentnych technologii. To perfekcyjne połączenie podnosi jakość jazdy bez względu na warunki. Dostępny opcjonalnie adaptacyjny układ kierowniczy pozwala na automatyczne dobranie przełożenia przekładni kierowniczej do prędkości jazdy, co z kolei umożliwia zachowanie optymalnej precyzji oraz łatwości manewrowania.Dlatego gdy siedzisz za kierownicą Forda Galaxy, czujesz komfort, pewność i łatwość prowadzenia przemierzając kolejne kilometry podróży.
Kamera parkowania z przodu z szerokim kątem widzenia

Zapewnia szerokokątny widok obejmujący przód pojazdu oraz boki z lewej i prawej strony. Jest to szczególnie przydatne na skrzyżowaniach oraz podczas wyjeżdżania do przodu z miejsc parkingowych o ograniczonej widoczności na boki. Dzięki niej zobaczysz pojazdy, rowerzystów lub pieszych z obydwu stron samochodu.Bezstresowe parkowanie i wyjeżdżanie z miejsca parkingowego


Układ wspomagania kierownicy, który dostosowuje się do warunków


Pewne prowadzenie bez względu na warunki drogowe

Adaptacyjny tempomat

Adaptacyjny tempomat to system kontroli prędkości, który monitoruje drogę przed samochodem. Adaptive Cruise Control pozwala wybrać i utrzymywać prędkość (od 25 do 180 km na godzinę) z jaką chce jechać kierowca, a gdy wykryje pojazd znajdujący się przed Twoim samochodem, zwolni lub zahamuje, by zapewnić odpowiednią odległość między pojazdami. Gdy droga znów będzie pusta, system przywróci ustawioną prędkość.
Dodatkowa kontrola podczas ruszania pod górę


Zaawansowane zawieszenie zapewnia doskonałe wrażenia z jazdy i kontrolę nad pojazdem


System, który może zmniejszyć siłę kolizji lub pozwolić uniknąć zderzenia

Komfort jazdy

Ford Galaxy wyznacza nowe standardy w zakresie jakości podróżowania.Szybka konfiguracja przestrzeni pasażerskiej

Konfiguracja foteli w Fordzie Galaxy jest niezwykle łatwa. Innowacyjny system EasyFold pozwala aranżować wnętrze w zależności od potrzeb. W tylnej części bagażnika umieszczono panel sterowania, który za pomocą jednego przycisku umożliwia składanie wszystkich foteli drugiego rzędu. Nowością w segmencie jest funkcja automatycznego składania i rozkładania foteli trzeciego rzędu (Easy Power Fold), za co również odpowiada ten sam panel sterowania.
Pobierz aplikację FordPass i ułatw sobie życie


Fotele, które lepiej podpierają ciało i masują mięśnie


Drzwi bagażnika zamykane i otwierane elektrycznie i bezdotykowo

Panoramiczny dach - jaśniejsze i bardziej przestronne wnętrze

Sterowana elektrycznie roleta dachowa odsłoni szklany dach, wpuszczając do środka naturalne światło, co doskonale doświetli wnętrze oraz nada mu wrażenie przestronności. Z kolei powłoka przeciwsłoneczna, która odbija promieniowanie słoneczne, ograniczy nagrzewanie się wnętrza i uchroni pasażerów przed szkodliwym promieniowaniem UV.Osiągi i zużycie paliwa

Benzyna czy diesel? Niezależnie który silnik wybierzesz, dzięki nowym, wydajnym i dynamicznym jednostkom napędowym z rodziny EcoBoost lub wysokoprężnym TDCi jazda Fordem Galaxy to prawdziwa przyjemność.
EcoBoost – więcej mocy

Dzięki turbosprężarce i bezpośredniemu wtryskowi paliwa silniki EcoBoost osiągają takie same parametry, jak jednostki o większej pojemności, oferując przy tym mniejsze zużycie paliwa i niższą emisję CO2.Ford Galaxy będzie dostępny z dwiema jednostkami benzynowymi:
- EcoBoost o pojemności 1,5 litra i 160 KM mocy
- EcoBoost o pojemności 2,0 litra i 240 KM mocyManetki do zmiany biegów– jeszcze większa przyjemność z jazdy


8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów z obrotowym przełącznikiem zmiany biegów


Płynnie działająca manualna skrzynia biegów

Bezpieczeństwo

Ford Galaxy został wyposażony w wiele innowacyjnych systemów i rozwiązań technologicznych zapewniających maksymalną ochronę Tobie i Twoim pasażerom.Inteligentny system bezpieczeństwa

Zaawansowany inteligentny system bezpieczeństwa (IPS) Forda Galaxy wykorzystuje szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych do zapewnienia ochrony użytkownikom pojazdu. Zastosowane rozwiązania obejmują solidną konstrukcję wykonaną ze stali o bardzo wysokiej wytrzymałości, elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy (ESC), przednie oraz boczne poduszki powietrzne i kurtyny powietrzne.
Zabezpieczenie samochodu


Wyższy poziom bezpieczeństwa


Dodatkowa pomoc przy hamowaniu awaryjnymFord Galaxy 2.0 TDCI PowerShift 4x4 Titanium

Testujemy rodzinnego vana Forda Galaxy. Jak się nim jeździ na każdym z siedmiu foteli i każdym z trzech rzędów siedzeń? Czy rzeczywiście mieści wygodnie siedem osób? Przekonajcie się.

Zobacz video test


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza