Ford Kuga PLug-In Hybrid

WYŻSZA KLASA KOMFORTU

Wyjątkowy SUV, w którym się zakochasz. Dynamiczna sylwetka, idzie w parze z przestronnym, eleganckim wnętrzem. Najwyższa jakość wykonania i doskonałe wyposażenie to najwyższy poziom komfortu, podczas codziennej jazdy. Nad bezpieczeństwem czuwają najbardziej zaawansowane technologie.

Wybierz innowacyjną Hybrydę Plug-in, nowoczesną Hybrydę, lub klasyczną wersję spalinową EcoBoost.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MODELU


NAWET 88 KM*
ZASIĘG W PEŁNI ELEKTRYCZNY

PAKIET 4 LATA OCHRONY:
FORD PROTECT, GWARANCJA I SERWIS W CENIE1

OD: 1 399 PLN netto/mies.**
RATA DLA FIRM

TECHNOLOGIA DAJĄCA WOLNOŚĆ

Poczuj prawdziwą wolność odkrywając nasze innowacyjne rozwiązania technologiczne. Adaptacyjny tempomat, inteligentna nawigacja, system wyboru trybu jazdy, 10-głosnikowy car audio B&O. Zaawansowane systemy z zakresu bezpieczeństwa i wiele innych tylko ją spotęgują. Nie czekaj ruszaj w trasę!

NAŁADOWANY I GOTOWY DO DROGI

Kuga PHEV wyróżnia się niskim zużyciem paliwa i może pokonać nawet 88 km3 tylko z użyciem energii elektrycznej. Sparuj swój pojazd z aplikacją FordPass4. Steruj zdalnie funkcjami ładowania pojazdu, monitoruj zasięg i planuj trasę z uwzględnieniem postojów na uzupełnianie energii elektrycznej. Korzystaj z domowej z inteligentnej ładowarki Ford Connected lub tysięcy publicznych stacji ładowania5.


WAŻNE INFORMACJE

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje wyświetlane w tej witrynie internetowej były jak najbardziej aktualne i pozbawione błędów. Jednak specyfikacje modeli i ceny mogą ulegać zmianie bez wcześniejszego powiadomienia, dlatego Ford nie udziela żadnej gwarancji na aktualność i dostępność specyfikacji oraz cen w konfiguratorze, a także na dostępność konkretnych modeli. Dodatkowo ceny i zdjęcia produktów mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego oraz akcesoria, dostępne za dodatkową opłatą.Aby uzyskać aktualne informacje dotyczące cen i specyfikacji, należy skontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Forda.

[*]Dotyczy pełnego naładowania akumulatora pojazdu Kuga PHEV ST-Line Szacunkowy zasięg w oparciu o wytyczne Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure (WLTP). Przedstawione wartości liczbowe służą do celów porównawczych i powinny być zestawiane wyłącznie z innymi pojazdami testowanymi według tych samych procedur technicznych. Rzeczywisty zasięg zależy od różnych czynników, takich jak temperatura powietrza, styl jazdy, profil drogi, serwisowanie pojazdu oraz wiek i stan baterii litowo-jonowej. Zasięg całkowity 65,5 km wg WLTP odzwierciedla mieszany cykl jazdy, a zasięg 45 km Extra High WLTP dotyczy jazdy autostradowej. Obie próby przeprowadzone zostały w kontrolowanych warunkach przy temperaturze otoczenia 23 stopni Celsjusza i bez obciążenia klimatyzacją ani odbiornikami elektrycznymi.

[1]„Pakiet 4 lata ochrony – Ford Protect, gwarancja i serwis w cenie” obejmuje 2 lata gwarancji, umowę Ford Protect w wariancie 4 lata / 80 000 km, Kontrakt Serwisowy w wariancie 4 lata. Niniejsza propozycja dotyczy roku modelowego MY2023.75. Szczegółowe warunki programów można znaleźć na Kontrakty Serwisowe.

[**]Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wskazana rata leasingu w Ford Leasing Opcje nie zawiera podatku VAT i została sporządzona w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR 1M , która w dniu 31.03.2023 roku wynosiła 6,85 %, powiększoną o marżę, opłatę wstępną 20%, okres leasingu 47 miesięcy oraz przebieg 20 tys. km rocznie. Wartość wykupu uzależniona jest od wybranego modelu. Wysokość rat może ulec zmianie w przypadku zmiany stawki WIBOR 1M. Propozycja leasingu adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Świadczenie reklamowanych usług leasingowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Szczegóły dostępne u Sprzedawców Forda. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Ford Leasing Opcje jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o., oferuje swoje usługi we współpracy z BNP Paribas Bank Polska S.A. w sieci dealerskiej Ford. Ford jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie licencji.

[2]Technologie wspomagające kierowcę to dodatkowe funkcje, które nie zastąpią skupienia, umiejętności oceny sytuacji oraz utrzymania kontroli nad pojazdem przez kierowcę.

[3]Dotyczy pełnego naładowania akumulatora pojazdu Kuga PHEV ST-Line. Szacunkowy zasięg mierzony zgodnie ze Światową Zharmonizowaną Procedurą Testów Pojazdów Lekkich (WLTP). Przedstawione wartości liczbowe służą do celów porównawczych i powinny być zestawiane wyłącznie z innymi pojazdami testowanymi według tych samych procedur technicznych. Rzeczywisty zasięg zależy od różnych czynników, takich jak temperatura powietrza, styl jazdy, profil drogi, serwisowanie pojazdu oraz wiek i stan baterii litowo-jonowej.

[4]Aplikacja FordPass kompatybilna z wybranym smartfonami jest dostępna do pobrania. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty za przesyłanie wiadomości i transmisję danych.

[5]Poszczególne czasy i prędkości ładowania mogą się różnić w zależności od wybranej ładowarki domowej lub publicznej i wielu innych czynników (stanu sieci energetycznej, pogody, temperatury, stylu jazdy, stanu pojazdu, wieku i stopnia zużycia akumulatora pojazdu hybrydowego).

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza