Dezynfekcja klimatyzacji

Dezynfekcja klimatyzacji

Dezynfekcja klimatyzacji za 149 zł teraz za 119 zł

Wykonaj dezynfekcje klimatyzacji przed wakacjami i podróżuj komfortowo.

Sezon wiosenny i okres przygotowania samochodu do lata jest idealny na wykonanie niezbędnych czynności serwisowych związanych z układem klimatyzacji. Jesteśmy przed latem, co wiąże się z wzmożoną eksploatacją tego układu i aby odczuwać komfort podczas jazdy rekomendujemy kontrolę i dezynfekcję właśnie teraz. Pamiętajmy także, iż nie tylko komfort ma tutaj znaczenie, ale także nasze zdrowie. W układzie wentylacyjnym panuje środowisko idealne do rozwoju drobnoustrojów, grzybów, bakterii oraz patogenów, które są groźnie dla naszego układu oddechowego.

Jedną z metod oczyszczenia układu klimatyzacji jest ozonowanie. Do wykonania prawidłowego ozonowania niezbędne jest profesjonalne urządzenie zwane generatorem ozonu (inaczej ozonatorem. W czasie pracy wytwarza on ozon – cząsteczkę trójatomowego tlenu. Jest to gaz o silnych właściwościach dezynfekujących (potencjał oksydacyjno-redukcyjny = 2.07 V).

Jaki jest efekt?

Ozonowanie z uwagi na silne własności utleniające ozonu zabija bakterie, wirusy, grzyby, ich przetrwalniki jak również niszczy alergeny wziewne i kontaktowe z kokpitu oraz klimatyzacji. Metoda jest ekologiczna, gdyż po spaleniu drobnoustrojów, ozon rozpada się do tlenu, którym oddychamy, nie pozostawiając żadnych chemicznych pozostałości. Ozonowanie poza opisanym zabiegiem dezynfekcji, skutecznie usuwa zapachy z klimatyzacji i kokpitu samochodu. Ozon trwale usuwa wszystkie zapachy. Dezynfekuje nie tylko powietrze we wnętrzu, ale wszystko co się z powietrzem styka, a więc tapicerka, dywaniki, podsufitka, itp.

Warto wiedzieć, iż kompleksowe zadbanie o układ klimatyzacji wiąże się z wymianą filtra.

To właśnie on zabezpiecza wnętrze samochodu przed zanieczyszczeniami. Dlatego aby w pełni zabezpieczyć swój samochód przed warunkami zewnętrznymi warto zastosować wymianę filtra. Szczególnie polecamy filtr wzbogacony o aktywny węgiel. Posiada on złoża węgla aktywnego, co zwiększa jego funkcjonalność i skuteczność -nie pozwala wtargnąć do wnętrza pojazdu wielu szkodliwym gazom, takim jak spaliny benzynowe, siarka, węglowodory itp. Ponadto, złoża węglowe filtrują także pyłki kwiatowe, co wiosną jest niezwykle istotne dla alergików. Pełna informację na temat tej usługi przedstawia nasi doradcy serwisowi.

Cena promocyjna: 119 zł
Cena standardowa: 149 zł
Ostatnia najniższa cena z 30 dni: 149 zł

 

Zadzwoń lub umów się on-line


Ford PGD Bardzka

50-516 Wrocław
Ul. Bardzka 1
tel.: 71 728 35 05

Ford Multexim

40-203 Katowice
al. Roździeńskiego 190
tel.: 32 200 99 05

Ford Partner

31-358 Kraków
ul. Jasnogórska 60
tel.: 12 662 00 05

Ford Euro Car

30-570 Kraków
al. Powstańców Śl. 22
tel.: 12 252 00 05

Ford OMC Motors

03-214 Warszawa
ul. Krasnobrodzka 5
tel.: 22 510 00 05


Umów się on-line

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza