FORD Transit Connect DCiV 1.5 EcoBlue 100 KM A8 Trend L2 2023R.

Wyposażenie

Dodatkowe informacje

FORD Transit Connect DCiV 1.5 EcoBlue 100 KM A8 Trend L2 2023 - Nowy Transit Connect!

Auto dostepne od ręki !

 

Witamy w autoryzowanym salonie Ford - Ford OMC Motors Warszawa

Jako grupa PGD jesteśmy największym dealerem samochodów nowych w Polsce.

 

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do naszego salonu OMC Motors, gdzie prezentujemy najnowszą propozycję dla tych, którzy oczekują niezawodności, wydajności i stylu - nowy Ford Transit Connect DCiV w wersji Trend.

 

Ekonomiczny Silnik EcoBlue 1.5 o Mocy 100KM: Nowy Ford Transit Connect DCiV jest wyposażony w nowoczesny silnik EcoBlue o pojemności 1.5 litra, oferujący moc 100KM. Ten zaawansowany technologicznie silnik zapewnia doskonałą wydajność oraz niskie zużycie paliwa, co czyni go idealnym wyborem dla codziennego użytku i miejskich dostaw.

 

Automatyczna Skrzynia Biegów A8: Wersja Trend nowego Forda Transit Connect DCiV została wyposażona w zaawansowaną, 8-biegową automatyczną skrzynię biegów, która gwarantuje płynną i komfortową jazdę. Automatyczna skrzynia biegów A8 zapewnia łatwość prowadzenia i wygodę nawet w intensywnym ruchu miejskim.

 

Wszechstronność Modelu L2: Ford Transit Connect w wersji L2 oferuje dodatkową przestrzeń ładunkową, co czyni go wyjątkowo wszechstronnym i przydatnym w różnorodnych zastosowaniach biznesowych. Dłuższy rozstaw osi pozwala na przewóz większych ładunków, zapewniając jednocześnie łatwość manewrowania w miejskich warunkach.

 

Komfort i Funkcjonalność: Ford Transit Connect DCiV w wersji Trend to samochód dostawczy, który łączy w sobie komfort i funkcjonalność. Posiada przestronną przestrzeń ładunkową oraz wygodne, ergonomiczne wnętrze, które ułatwiają codzienną pracę. Dzięki przestronnej kabinie pasażerskiej, ten model doskonale sprawdzi się zarówno w roli samochodu dostawczego, jak i pojazdu do przewozu pracowników.

 

Zapraszamy do OMC Motors

Jeśli szukasz niezawodnego i wszechstronnego samochodu dostawczego, który łączy w sobie nowoczesne technologie z komfortowym designem, nowy Ford Transit Connect DCiV w wersji Trend jest idealnym wyborem. Odwiedź nasz salon OMC Motors, aby bliżej poznać tę wyjątkową propozycję oraz skorzystać z naszych atrakcyjnych ofert i profesjonalnej obsługi.

 

OMC Motors - Twoje centrum motoryzacyjne, gdzie spełniamy marzenia o nowoczesnej floty samochodowej!

 

Dodatkowych informacji na temat samochodu oraz innych aut dostępnych w ofercie udzielą Państwu nasi Doradcy.

Handlowcy udzielą Państwu również dodatkowych informacji na temat promocyjnych finansowań, kredytu, leasingu czy najmu długoterminowego. Po więcej szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny.

 

FORD OMC MOTORS WARSZAWA
UL. KRASNOBRODZKA 5
03-214 WARSZAWA

97 480 PLN
Wersja
MPV
Skrzynia
automatyczna
Silnik
diesel
Moc
100 KM
Pojemność
1496 cm3
Kolor nadwozia
szary
Numer oferty
PU12303
Numer VIN
WF05XXWPG5PU12303
Sprawdź pasujące akcesoria

Zadzwoń i sprawdź szczegóły oferty.

tel.: 12 252 00 00
Euro Car CPD - Kraków Powstańców Śl.
tel.: 32 200 99 00
Multexim CPD - Katowice
tel.: 22 510 00 00
OMC Motors CPD - Warszawa
tel.: 12 662 00 03
Partner CPD - Kraków Jasnogórska
tel.: 71 728 35 00
PGD Bardzka CPD – Wrocław

Wybierz kategorię akcesoriów dla Transit Connect

Wśród akcesoriów Ford znajdziesz całą gamę inteligentnych i praktycznych dodatków transportowych.
Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza