FordPass

FordPass

AKTYWUJ PEŁNY POTENCJAŁ SWOJEGO SAMOCHODU

 

Połącz swój samochód z aplikacją FordPass

 


ŁĄCZNOŚĆ FORDPASS

Skomunikowany świat. Pojazdy połączone z siecią. Połącz aplikację FordPass z FordPass Connect*, aby zyskać dostęp do wielu inteligentnych funkcji. Po sparowaniu Twój pojazd będzie komunikował się z otaczającym Cię światem, aktualizując informacje o Twoim samochodzie i dbając o komfortową jazdę.

PODRÓŻ SŁUŻBOWA?

Wtedy warto wypróbować aplikację FordPass Pro. Stworzyliśmy ją specjalnie po to, aby Twój biznes funkcjonował w bardziej inteligentny i skomunikowany sposób. Dzięki niej możesz kontrolować nawet pięć pojazdów z Twojej floty.


NIEZAWODNA ŁĄCZNOŚĆ

Funkcje umożliwiające utrzymanie stałego kontaktu z pojazdem, gdziekolwiek jesteś.

ZDALNE ZAMYKANIE

Nie masz pewności czy samochód jest zamknięty? Teraz za pośrednictwem aplikacji FordPass możesz zdalnie blokować i odblokowywać drzwi pojazdu.

ZDALNE URUCHAMIANIE

Mroźny poranek? Już nie stanowi żadnego problemu. Dzięki funkcji zdalnego uruchamiania silnika samochód będzie nagrzany i gotowy do drogi jeszcze zanim zdążysz do niego wsiąść.

LOKALIZACJA POJAZDU

Teraz bez problemu znajdziesz swój samochód na zatłoczonym parkingu albo sprawdzisz, gdzie pojechali Twoi bliscy. Mapa w aplikacji FordPass wskaże dokładną lokalizację Twojego pojazdu.


JUTRO JUŻ NADESZŁO

Technologie opracowane dla modelu Mustang Mach-E, pojazdów Ford typu Plug-In Hybrid, z myślą o nadchodzącej, zelektryfikowanej przyszłości.

WYSZUKIWARKA STACJI ŁADOWANIA

Z łatwością wyszukasz publiczne stacje ładowania w Twojej okolicy lub na trasie. Poznasz ich rodzaj oraz usługi, z których możesz skorzystać na miejscu. Nowoczesny system kontroluje poziom naładowania Twojego Forda, gdy tylko zajdzie taka potrzeba, automatycznie pokieruje Cię do punktu ładowania.

SPRAWDŹ ZASIĘG POJAZDU

Funkcja Inteligentnego zasięgu analizuje styl jazdy, prognozy pogody i dane pozyskiwane od innych użytkowników, aby dokładnie określić, jaki dystans możesz przejechać na dostępnej energii. Pomaga to w planowaniu podróży i postojów na ładowanie, dzięki czemu ominą Cię niemiłe niespodzianki.

PLANOWANIE PODRÓŻY SAMOCHODEM ELEKTRYCZNYM

Ustaw cel podróży, a aplikacja określi najlepszą dostępną trasę i zaplanuje, gdzie po drodze warto doładować pojazd. FordPass przedstawi Ci dostępny zasięg, uwzględniając postoje na ładowanie.

 

STAN NAŁADOWANIA

Zostaw swój samochód podłączony do ładowarki i zrelaksuj się. Poziom naładowania Forda można śledzić w aplikacji i otrzymywać powiadomienia, gdy osiągnie on pożądaną wartość, a pojazd będzie gotowy do jazdy. Jeśli z jakiegoś powodu ładowarka zostanie odłączona, również się o tym dowiesz.

GODZINY ODJAZDU

Ustaw preferowane godziny odjazdu, aby Twój pojazd elektryczny był gotowy do jazdy, gdy tego potrzebujesz. Aplikacja automatycznie ustawia pojazd na ładowanie z wyprzedzeniem i uruchamia go. Ułatwia to codzienność i maksymalizuje zasięg akumulatora w każdych warunkach pogodowych.

OPŁATY ZA ŁADOWANIE

Aplikacja FordPass pozwala zarządzać ładowaniem i zapewnić jego bezproblemowy przebieg w ramach sieci ładowania BlueOvalTM . Połącz swoje konto internetowe Forda z preferowaną metodą płatności, a po każdej sesji ładowania na Twoją elektroniczną pocztę zostanie wysłany rachunek. Dodatkowo aplikacja umożliwia Ci udostępnienie danych swojego konta rodzinie lub znajomym.


W TRASIE

Dane w czasie rzeczywistym i niezawodna łączność, aby Twoja podróż przebiegła na jak najwyższym poziomie.

INFORMACJE O LOKALNYCH ZAGROŻENIACH

Strumień danych z innych pojazdów z dostępem do sieci umożliwia Fordowi wykrywanie zagrożeń, zanim pojawią się w zasięgu wzroku. Technologia ta identyfikuje problemy, takie jak roboty drogowe lub korki w oparciu o zachowania innych pojazdów. Następnie informuje kierowcę o zbliżających się wydarzeniach drogowych za pomocą powiadomień na ekranie systemu SYNC.

INFORMACJE O NATĘŻENIU RUCHU

Korki na drodze się zdarzają, ale teraz możesz je szybko ominąć. Bądź o krok do przodu i pozwól swojemu pojazdowi automatycznie przekierować Cię na mniej zatłoczoną trasę. Funkcja Live Traffic jest bezpłatna przez pierwszy rok użytkowania Forda i dostępna w łatwych do zarządzania opcjach subskrypcji na Koncie Forda.

USIĄDŹ ZA KIEROWNICĄ I RUSZAJ W DROGĘ

Wyszukaj cel podróży za pomocą aplikacji FordPass i prześlij go bezpośrednio z telefonu do nawigacji pojazdu, a wskazówki dotyczące jazdy będą czekać w gotowości.


Dodatkowe informacje

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje wyświetlane w tej witrynie internetowej były jak najbardziej aktualne i pozbawione błędów. Jednak specyfikacje modeli i ceny mogą ulegać zmianie bez wcześniejszego powiadomienia, dlatego Ford nie udziela żadnej gwarancji na aktualność i dostępność specyfikacji oraz cen w konfiguratorze, a także na dostępność konkretnych modeli. Dodatkowo ceny i zdjęcia produktów mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego oraz akcesoria, dostępne za dodatkową opłatą.
Aby uzyskać aktualne informacje dotyczące cen i specyfikacji, należy skontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Forda.

[*]Aplikacja FordPass Pro jest kompatybilna z wybranymi smartfonami i jest dostępna po pobraniu. Aplikacja FordPass™ Pro musi być sparowana z modemem FordPass Connect. Modem pokładowy zostanie podłączony w momencie dostawy pojazdu. Możesz wyrazić zgodę / nie wyrazić zgody na udostępnianie określonych danych. W pewnych miejscach zasięg i dostęp do danych nie jest możliwy. Użytkownik powinien zapoznać się z pełnym regulaminem bezprzewodowego dostępu do Internetu, w tym stawkami za SMS i korzystanie z danych. Obowiązuje Regulamin FordPass™ oraz Polityka prywatności.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza