FORD Ranger 3.0 EcoBlue Turbo 240KM A10 4x4 4WD 2023R.

Wyposażenie

Dodatkowe informacje

Ford Ranger Wildtrak 3.0 V6 240KM

Witamy w autoryzowanym salonie Ford - Ford OMC Motors Warszawa

Jako grupa PGD jesteśmy największym dealerem samochodów nowych w Polsce. 

Interesuje Państwa inna specyfikacja? Nasi Doradcy udzielą wszelkich niezbędnych informacji i przygotują dopasowaną do Państwa potrzeb ofertę! 

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najnowszą ofertę Forda Ranger 3.0 EcoBlue Turbo 240KM A10 4x4 na rok 2023. Ten niezrównany pickup łączy w sobie zaawansowaną technologię, wyjątkową wydajność i niezaprzeczalny prestiż marki Ford.

Wyjątkowa Wydajność Silnika: Pod maską tego pojazdu kryje się potężny silnik 3.0 EcoBlue Turbo, który generuje aż 240 koni mechanicznych. Osiąga on imponujący moment obrotowy, co umożliwia nie tylko sprawną pracę w trudnych warunkach, ale także imponującą moc na drodze.

Niezawodność i Solidność: Ford Ranger od dawna uchodzi za symbol niezawodności. Model z roku 2023 nie jest wyjątkiem. Konstrukcja tego pickupa została starannie zaprojektowana, aby zapewnić długotrwałość i niezawodność, co sprawia, że jest to doskonały towarzysz zarówno w pracy, jak i w rekreacji.

Luksusowe Wykończenie: Wnętrze pojazdu prezentuje się nie tylko funkcjonalnie, ale i luksusowo. Bogate wyposażenie obejmuje najnowsze technologie, skórzaną tapicerkę oraz komfortowe siedzenia, co gwarantuje wyjątkowy poziom komfortu podczas jazdy.

Napęd 4x4 i Automatyczna Skrzynia Biegów: Ranger 3.0 EcoBlue Turbo 240KM 4x4 jest wyposażony w zaawansowany napęd na cztery koła, który w połączeniu z 10-stopniową automatyczną skrzynią biegów gwarantuje doskonałą kontrolę nad pojazdem nawet w trudnych warunkach terenowych.

Bezpieczeństwo na Pierwszym Miejscu:  Ten model jest wyposażony w najnowocześniejsze systemy i asystenty kierowcy, zapewniając najwyższy poziom ochrony zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

Podsumowanie: Ford Ranger 3.0 EcoBlue Turbo 240KM A10 4x4 na rok 2023 to połączenie potężnej mocy, niezawodności i luksusu w jednym wyjątkowym pickupie. Jeśli szukasz pojazdu gotowego sprostać najbardziej wymagającym zadaniom, to ta oferta jest stworzona dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu, aby umówić się na jazdę próbną.

Po więcej szczegółow zapraszam do kontaktu telefonicznego.

GRUPA PGD

Ford OMC Motors
Centrum Motoryzacyjne Toruńska
Krasnobrodzka 5
03-214 Warszawa

 

 

248 699 PLN
Wersja
skrzyniowy
Napęd
4WD
Skrzynia
automatyczna
Silnik
diesel
Moc
240 KM
Pojemność
3000 cm3
Kolor nadwozia
żółty
Numer oferty
6333
Sprawdź pasujące akcesoria

Zadzwoń i sprawdź szczegóły oferty.

tel.: 12 252 00 00
Euro Car CPD - Kraków Powstańców Śl.
tel.: 32 200 99 00
Multexim CPD - Katowice
tel.: 22 510 00 00
OMC Motors CPD - Warszawa
tel.: 12 662 00 03
Partner CPD - Kraków Jasnogórska
tel.: 71 728 35 00
PGD Bardzka CPD – Wrocław

Wybierz kategorię akcesoriów dla Ranger

Wśród akcesoriów Ford znajdziesz całą gamę inteligentnych i praktycznych dodatków transportowych.
Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza