Ford Store

Ford Store

Ford Store to wyjątkowy salon samochodowy, który podnosi poprzeczkę w kwestii zakresu oferty oraz jakości obsługi. Obecnie tego typu miejsc jest w Polsce sześć, a docelowo będzie ich około dziesięciu. Na liście już działających znajdziemy między innymi Ford Store Partner w Krakowie przy ulicy Jasnogórskiej 60.

Co sprawia, że ten typ salonu tak bardzo wyróżnia się na tle konkurencji? Ford zawsze starał się zapewnić wysoką jakość obsługi klientów, ale w Ford Store ten poziom zostaje wyniesiony na szczyt. W tych obiektach wita nas specjalny wystrój wnętrza, który ma sprawić, by klient wszelkie decyzje zakupowe podejmował w komfortowych warunkach.

W Ford Store wybór samochodu i jego konfiguracja są prowadzone w bardzo nowoczesny sposób. Klient może przeglądać propozycje producenta na stolikach z wbudowanymi ekranami LCD, co jest świetnym nawiązaniem do rozwiązań multimedialnych ze współczesnych samochodów. To jednak nie koniec. Konfiguracja wymarzonego auta z poziomu tabletu może zostać przeniesiona na wielki ekran na ścianie salonu. Dzięki temu klient może obejrzeć swoje przyszłe auto w dużym rozmiarze w wirtualnej rzeczywistości, jeszcze zanim się na nie zdecyduje.

Wszystko ma celu maksymalizację satysfakcji klientów. To szczególnie istotne ze względu na to, jakie modele oferowane są w ramach programu Ford Store. Tylko tam w specjalnie przygotowanej strefie oferowana jest luksusowa linia modeli Vignale, amerykańska legenda Mustang czy sportowy Ford Focus RS.


Zobacz video

Zobacz wnętrze salonu Ford Store Partner


Poznaj specjalne oferty salonu FordStore


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Karta Ratownicza