Odkryj

TRANSIT AUTOBUS

Jeśli Twój biznes to przewóz osób na długich dystansach, to wiesz, że dla pasażerów najważniejsza jest wygoda. Dlatego wyposażyliśmy Forda Transit Autobus w zaawansowane technologie i inteligentne funkcje, które uprzyjemniają czas i zapewniają maksymalny komfort już od pierwszej minuty podróży. W ręce Twoich pasażerów oddajemy wbudowany modem FordPass Connect, który oferuje pokładową sieć Wi-Fi dla nawet 10 urządzeń. A dzięki dedykowanej aplikacji biznesowej FordPass Pro Ty również zyskujesz wiele korzyści.

 


NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

NOWOCZESNY SILNIK ECOBLUE

Ford Transit Autobus jest napędzany przez zaawansowane 2-litrowe silniki wysokoprężne Ford EcoBlue, dzięki którym oferuje moc i wydajność wyższą niż kiedykolwiek wcześniej. Dwa warianty mocy 130 i 170 KM – z pewnością znajdziesz wśród nich opcję dopasowaną do swoich potrzeb. Co niezwykle ważne, każdy silnik spełnia rygorystyczne wymogi standardów dotyczących emisji spalin.


MIEJSCE NAWET DLA 18 OSÓB

Nowy Ford Transit Autobus dostępny jest z maksymalnie 18 siedzeniami. Fotele w wersji Trend i Limited mają w standardzie rozkładane oparcia oraz podłokietniki, dzięki czemu pasażerowie mogą usiąść wygodnie, odprężyć się i cieszyć podróżą. Ergonomiczny fotel kierowcy jest wyposażony w opcjonalny podłokietnik oraz podparcie odcinka lędźwiowego. Jest także podgrzewany i elektrycznie regulowany w 10 płaszczyznach. Dzięki temu każdy kierowca z łatwością znajdzie idealną dla siebie pozycję za kierownicą.


APLIKACJA FORDPASS

Ford Transit Autobus dostępny jest teraz z modemem FordPass Connect. Dzięki niemu zyskujesz wiele ciekawych funkcji, w tym dostęp do Wi-Fi 4G dla nawet 10 urządzeń, zapewniając kierowcy i pasażerom dostęp do Internetu podczas całej podróży. System może również w czasie rzeczywistym przesyłać informacje o natężeniu ruchu drogowego i alerty bezpośrednio do systemu nawigacyjnego SYNC 3.2. A kiedy połączysz modem FordPass Connect z aplikacją FordPass Pro zyskujesz dodatkowe możliwości – za pomocą smartfona otworzysz i zamkniesz drzwi, uruchomisz silnik czy sprawdzisz stan nawet 5 pojazdów – np. dowiesz się o zbliżającym się przeglądzie.


ADAPTACYJNY TEMPOMAT

Słupki, śmietniki i murki już nigdy więcej nie będą zagrożeniem. Kamera cofania pokaże na ekranie, co znajduje się za samochodem. Funkcja ta nie tylko informuje kierowcę o przeszkodach, ale także pomaga podczas parkowania, wyświetlając wirtualne linie wprowadzające pojazd nawet w najciaśniejsze miejsca. Kamera cofania włącza się automatycznie po wrzuceniu wstecznego biegu, zapewniając jeszcze większą wygodę.


SYSTEM ZAPOBIEGANIA KOLIZJOM

Opracowany przez Forda system Pre-Collision Assist z technologią wykrywania pieszych Pedestrian Detection wykrywa osoby znajdujące się na drodze przed autem oraz pieszych, którzy przekraczają tor ruchu pojazdu, a następnie automatycznie aktywuje układ hamulcowy, jeśli kierowca nie podejmie odpowiednich działań zmierzających do uniknięcia kolizji.


GNIAZDO 230V

Opcjonalne gniazdo 230 V o mocy 150 W znajduje się między fotelem kierowcy a miejscem pasażera. Idealnie nadaje się do ładowania laptopów lub innych urządzeń.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza