Odkryj

W PEŁNI ELEKTRYCZNY SUV, INSPIROWANY STYLISTYKĄ MUSTANGA

Mustang Mach-E to pasja i nowy wymiar wolności. Pokochasz jazdę samochodem.


Odkryj intuicyjną technologię

Ford SYNC 4 to niezwykły komfort prowadzenia i interakcji z samochodem. Pozwala dostosowywać funkcje Mustanga Mach-E bezpośrednio z urządzenia mobilnego lub komputera stacjonarnego. Nowością jest system nawigacji połączony z chmurą oraz aktualizacje sytemu, które odbywają się bezprzewodowo za pośrednictwem modemu. Niezwykle proste polecenia głosowe oraz
15,5-calowy ekran dotykowy sprawiają, że interakcja
z systemem SYNC 4 jest naprawdę łatwa. 


Bez problemu pokonasz korki

Inteligentny tempomat z funkcją Stop and Go umożliwia automatyczne zachowanie ustalonej odległości od pojazdu przed Tobą. W razie dużego natężenia ruchu może nawet całkowicie zatrzymać pojazd,
a potem automatycznie przyspieszyć do wybranej prędkości.

 

 

Widzi wszystko dookoła

360-stopniowa kamera pozwala lepiej monitorować otoczenie. Technologia ta wykorzystuje cztery oddzielne kamery umieszczone wokół pojazdu (po jednej w kracie chłodnicy i w klapie bagażnika oraz w lusterkach bocznych), wyświetlając obraz
z kamer na ekranie SYNC 4. Dzięki temu otoczenie Mustanga Mach-E jest w pełni widoczne.

 
 

 

 

 

 

Parkuje sam

Inteligentny system parkowania wykrywa odpowiednie miejsce do parkowania prostopadłego lub równoległego, a następnie naprowadza na nie pojazd. Ponadto czujniki wspomagania parkowania wstecznego i bocznego uruchamiają sygnał dźwiękowy, gdy zbytnio zbliżasz się do ewentualnej przeszkody.


Bezpieczny i prosty w obsłudze

Mustang Mach-E nie wymaga konwencjonalnego kluczyka. Zamiast tego wykrywa, gdy jesteś w pobliżu i łączy się
z telefonem, automatycznie odblokowując drzwi
i umożliwiając łatwe uruchomienie pojazdu. Eleganckie, smukłe linie nadwozia mogą być mylące, dopóki nie podejdziesz bliżej. Gdy Mach-E Cię rozpozna, wyświetli podświetlony przycisk – teraz wystarczy otworzyć drzwi jednym dotknięciem. Wie także, kiedy się oddalasz
i automatycznie się zamyka.


100% SUV


Pełnia możliwości

Zaawansowany, elektryczny dwusilnikowy napęd na wszystkie koła zapewnia nowe możliwości. Silnik elektryczny na przedniej i tylnej osi zwiększa wydajność i pomaga sprostać trudniejszym warunkom jazdy.

 

 

Miejsce zapewniające swobodę

Przestronne, wygodne wnętrze z dużą ilością miejsca pozwala wszystkim pasażerom zaznać odprężającej podróży.

 
 

 

 

 

 

Przestronny i praktyczny

Ford Mustang Mach-E zapewnia przestrzeń na wszystko czego potrzebujesz. Zarówno kabina jak też przestrzeń bagażowa z tyłu pomieści wszystko, co niezbędne, niezależnie od tego, czy ruszasz na wakacje czy tylko zakupy.


First Edition - Rzadki okaz

Wersja First Edition jest standardowo wyposażona
w panoramiczny szklany dach, nadwozie w ekskluzywnym kolorze i liczne innowacyjne technologie.

W Europie w 2020 roku do sprzedaży trafi tylko ograniczona liczba tych aut.


ZASIĘG DO 600 KM

Koniec z wyprawami na stację benzynową.


Ładuj w domu

Zrezygnuj z tankowania: oszczędź czas i pieniądze. Dzięki możliwości ładowania pojazdu w domu, możesz rozpocząć dzień z zasięgiem aż do 600 km.

 

 

Wygoda w podróży

Mustanga Mach-E będzie będzie można ładować prądem stałym
o dużej mocy – dzięki temu błyskawicznie zwiększysz jego zasięg na stacjach ładowania o dużej mocy.

 
 

 

 

 

 

Wybierz samochód elektryczny. Ciesz się korzyściami

Nawet 6 464 zł rocznie oszczędności na tankowaniu.

 

Zdjęcia i informacje wyświetlane w tej witrynie internetowej mogą nie odzwierciedlać najnowszych specyfikacji technicznych, kolory mogą się różnić, opcje i / lub akcesoria mogą być prezentowane za dodatkową opłatą, a lokalizacje i używane pojazdy mogą być poza granicami Polski.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza