Odkryj

FORD KUGA HYBRID
DOSTĘPNY OD 164 790 PLN
Także w wyjątkowej ofercie za 164 790 PLN
• Pakiet 4 lata ochrony: Ford Protect
• Serwis i gwarancja w cenie
 
Zyskaj łącznie do 38 800 PLN
• Rabat do 29 500 PLN
• 1 rok ubezpieczenia
• Premia za odkup: 4 000 PLN

 

Rata dla firm od 879 PLN netto/mies.
w Ford Leasing Opcje


FORD KUGA PLUG-IN HYBRID
DOSTĘPNY OD  182 390 PLN
Także w wyjątkowej ofercie za  182 390 PLN
• Pakiet 4 lata ochrony: Ford Protect
• Serwis i gwarancja w cenie
 
Zyskaj łącznie do 39 000 PLN
• Rabat do 29 500 PLN
• 1 rok ubezpieczenia
• Premia za odkup: 4 000 PLN

 

Rata dla firm od 980 PLN netto/mies.
w Ford Leasing Opcje


FORD KUGA

ZACHWYCA PIĘKNEM

Ford Kuga to SUV nowej generacji, w którym zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Wyznacza trendy w stylizacji, łącząc piękną i dynamiczną sylwetkę z eleganckim i przestronnym wnętrzem.

KUSI WYPOSAŻENIEM

Oferuje bogate wyposażenie w zakresie komfortu, bezpieczeństwa i funkcjonalności już w standardzie. Najnowsze systemy bezpieczeństwa pomogą w niespodziewanych sytuacjach na drodze: Pre-Collision Assist – wesprze kiedy trzeba w uniknięciu kolizji z pojazdami, pieszymi i rowerami, Lane Keeping Aid – ułatwi utrzymanie pasa ruchu, Traffic Sign Recognition – rozpozna znaki drogowe, Driver Alert – ostrzeże przed zmęczeniem kierowcy.Komfort podróżowania zapewni również przesuwana kanapa tylna z niezależnym fotelem, która zwiększy przestrzeń bagażową.

URZEKA JAKOŚCIĄ WYKONANIA

Ford Kuga został stworzony z niezwykłą starannością i dbałością o każdy detal. We wnętrzu zastosowaliśmy najwyższej jakości materiały, które są zarówno trwałe, jak i przyjemne w dotyku. Dzięki wyciszeniu wnętrza, świetnemu zawieszeniu i legendarnej łatwości oraz przyjemności prowadzenia Forda, możesz cieszyć się każdą podróżą.

W PEŁNI ZELEKTRYFIKOWANY

Ford Kuga zachwyca napędami hybrydowymi najnowszej generacji: EcoBlue Hybrid, Hybrid i Plug-in Hybrid. Zaawansowana technologia hybrydowa zapewnia znakomitą oszczędność paliwa, niższą emisję CO2 ale też niezwykłą dynamikę prowadzenia, dostarczając tym samym niezwykłych wrażeń z jazdy SUV-em.Poczuj czystą moc 225 KM Hybrydy Plug-in i oszczędzaj każdego dnia, jeżdżąc na napędzie elektrycznym z zasięgiem nawet do 68 km w cyklu miejskim.

 

PROWADZENIE

Połączenie eleganckiej stylizacji z możliwościami SUV-a. Adaptacyjny tempomat, napęd na wszystkie koła (AWD) czy możliwość wyboru trybu jazdy zapewnią kontrolę nad pojazdem w różnych warunkach i podniosą komfort podróży.

 

OSOBISTY ASYSTENT KIEROWCY

System Ford Co-Pilot 360 obejmuje szereg współpracujących ze sobą technologii, które zwiększają komfort, radość z jazdy i bezpieczeństwo. Wśród nich znajdziesz inteligentny tempomat automatycznie dostosowujący prędkość jazdy do pojazdu jadącego przed Tobą, a także znaków ograniczenia prędkości. Możesz też liczyć na pomoc technologii Lane Centring, której zadaniem jest utrzymywanie samochodu po środku pasa ruchu.
Dzięki zaawansowanym technologiom bezpieczeństwa wspierającym kierowcę, Ford Kuga może pochwalić się maksymalną oceną 5 gwiazdek w testach niezależnej organizacji Euro NCAP.


ZAAWANSOWANY SYSTEM POMAGAJĄCY UTRZYMAĆ POJAZD NA PASIE RUCHU

Wystarczy chwila nieuwagi, by zjechać ze swojego pasa ruchu, co może mieć poważne konsekwencje. Korzystając z umieszczonej z przodu pojazdu kamery, system monitoruje drogę przed autem i rozpoznaje, że pojazd zbliża się do oznaczeń pasa przy wyłączonym kierunkowskazie. W przypadku wykrycia niezamierzonego zjechania z pasa ruchu ostrzega o tym kierowcę poprzez wywołanie drgań na kierownicy. Gdy kierowca nie zareaguje na ostrzeżenie o zjechaniu z pasa ruchu, system wspomagający utrzymanie pojazdu na pasie ruchu spowoduje, że kierowca odczuje na kierownicy siłę układu wspomagania, kierującą pojazd na właściwy pas ruchu. Kierowca może świadomie pominąć działanie systemu, kontynuując manewr w zaplanowany sposób. System przechodzi automatycznie w stan uśpienia, gdy prędkość spada poniżej 65 km/h. Można go również wyłączyć ręcznie.POZWÓL, BY FORD KUGA SAM PARKOWAŁ

Ford Kuga z systemem Active Park Assist 2 sam wykona manewr parkowania równoległego i prostopadłego oraz wyjedzie z miejsca parkingowego. Wystarczy nacisnąć przycisk a system przejmie kontrolę nad kierownicą, pedałem gazu czy hamulca aby odpowiednio pokierować samochodem. Technologia ta dostępna jest w modelach z automatyczną skrzynią biegów.


PRZEDNIA KAMERA Z SZEROKIM KĄTEM WIDZENIA

Niewielka kamera panoramiczna umieszczona z przodu Forda Kuga przekazuje obraz wyświetlany na wielofunkcyjnym ekranie systemu SYNC 3 wewnątrz samochodu. Pozwala dostrzec inne pojazdy, rowerzystów lub pieszych po obu stronach samochodu. Ułatwia włączanie się do ruchu na skrzyżowaniach lub manewrowanie na parkingach o ograniczonej widoczności na boki.


KAMERA COFANIA

Słupki, kosze na śmieci czy murki nie są już problemem – kamera cofania pokaże na ekranie SYNC 3 wszystko to, co znajduje się za samochodem. System uruchamia się automatycznie po wybraniu biegu wstecznego. Wyświetla wirtualne linie, które wskazują tor jazdy samochodu przy aktualnym kącie skrętu kierownicy, ułatwiając tym samym parkowanie nawet w bardzo ciasnych przestrzeniach.


ROZPOZNAJE ZNAKI DROGOWE, KTÓRE KIEROWCA MÓGŁBY PRZEGAPIĆ

System rozpoznawania znaków drogowych (Traffic Sign Recognition) automatycznie odczytuje stałe i tymczasowe znaki drogowe z ograniczeniem prędkości lub zakazem wyprzedzania. Symbol rozpoznanego znaku wyświetlany jest na desce rozdzielczej, zmieniając się za każdym razem wraz z nowym ograniczeniem.


OSIĄGI I ZUŻYCIE PALIWA

Moc i wydajność. Nowa Kuga dostępna jest z napędem hybrydowym Plug-in umożliwiającym jazdę bezemisyjną nawet do 68 km w mieście, systemem miękkiej hybrydy (MHEV), w której silnik elektryczny wspiera jednostkę spalinową oraz z pełnym hybrydowym układem napędowym (FHEV) będącym klasyczną hybrydą ładującą się podczas jazdy. Napędy hybrydowe oraz zaawansowane silniki benzynowe i wysokoprężne nowego Forda Kuga są przyjazne środowisku i zapewniają efektywną jazdę.

 

HYBRYDA TYPU PLUG-IN

Nowa Kuga Plug-in Hybrid standardowo jest wyposażona w kabel służący do ładowania bezpośrednio z domowego gniazdka elektrycznego 230V. Opcjonalnie dostępny jest również kabel umożliwiający ładowanie pojazdu na stacjach publicznych.
Wygodne i znacznie szybsze ładowanie w domu w porównaniu do ładowania z tradycyjnego gniazdka zapewnia ładowarka Ford Wall-Box (11 kW). Pozwala naładować baterię Kugi Plug-in Hybrid od 0 do 100% w około 4 godziny.


ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA SAMOŁADOWANIA

Baterię samochodu typu Plug-in Hybrid można naładować, podłączając ją do zewnętrznego źródła energii elektrycznej. Po wyczerpaniu baterii pojazd funkcjonuje jak zwykła, samoładująca się hybryda. Ładowanie akumulatora odbywa się samoczynnie podczas hamowania regeneracyjnego. Energia kinetyczna, która normalnie zostałaby utracona w trakcie hamowania zostaje odzyskana, przetworzona na energię elektryczną i przesłana do akumulatora celem zasilenia go.
W pełni naładowany akumulator pozawala na przejechanie bez ładowania w trybie czysto elektrycznym do 56 km w trasie i nawet do 68 km w mieście.


MNIEJSZE ZUŻYCIE PALIWA DZIĘKI SYSTEMOWI AUTO-START-STOP

Gdy samochód stoi (np. przed sygnalizacją świetlną lub w korku), system Auto-Start-Stop automatycznie wyłącza silnik. Energia elektryczna dostarczana jest do wszystkich używanych elementów wyposażenia (klimatyzacja, radio, Ford SYNC, elektryczne szyby czy reflektory), ale samochód nie zużywa ani jednej kropli paliwa. Żeby uruchomić ponownie silnik, wystarczy nacisnąć pedał sprzęgła (skrzynia manualna) lub pedał gazu (skrzynia automatyczna). Oszczędność paliwa wynikająca z działania systemu Auto Start-Stop jest najbardziej zauważalna w ruchu miejskim.


KOMFORT PROWADZENIA

Smukłe linie, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, funkcjonalnie zaprojektowane wnętrze: każdy element Forda Kuga został stworzony z myślą o Twoim komforcie. Z kolei liczne zaawansowane technologie troszczą się o przyjemność jazdy już od pierwszego kilometra. Przykład? Ford Pass Connect, który w połączeniu z aplikacją FordPass zapewniają łączność ze światem i niespotykaną dotąd interakcję z samochodem.

 

FORD SYNC 3 ZE STEROWANIEM GŁOSOWYM I EKRANEM DOTYKOWYM

Ford SYNC 3 to zaawansowany system multimedialny zapewniający łączność oraz możliwość obsługiwania telefonu, odtwarzacza muzyki i systemu nawigacji dzięki poleceniom głosowym lub za pośrednictwem kolorowego ekranu dotykowego wyposażonego w znaną ze smartfonów i tabletów intuicyjną funkcję przesuwania i zsuwania palcami. Aplikacjami kompatybilnymi z systemem SYNC 3 można sterować za pośrednictwem funkcji AppLink, natomiast funkcje Apple CarPlay i Android Auto umożliwiają nawigację po smartfonie za pośrednictwem ekranu głównego systemu SYNC 3 zastępującego ekran telefonu. Na ekranie SYNC 3 możesz również wyświetlić ustawiony wcześniej cel podróży, wysyłając go bezpośrednio z Twojego telefonu poprzez aplikację FordPass.


ODKRYJ SZEREG MOŻLIWOŚCI ZWIĄZANYCH Z ŁĄCZNOŚCIĄ

Wbudowany FordPass Connect pozwoli Ci wraz z nowym Fordem Kuga przenieść się na wyższy poziom. System oferuje wiele przydatnych funkcji, w tym dostęp do WiFi 4G LTE* nawet dla dziesięciu urządzeń oraz bieżące powiadomienia o ruchu drogowym przesyłane bezpośrednio do systemu nawigacji satelitarnej samochodu. W przypadku kolizji FordPass Connect może wykonać automatyczne połączenie eCall (połączenie alarmowe) do służb ratowniczych, powiadamiając je o lokalizacji pojazdu. Aby jak najlepiej wykorzystać modem FordPass Connect, pobierz aplikację FordPass i steruj wieloma różnymi funkcjami za pomocą swojego smartfona. Poprzez aplikację zdalnie otworzysz i zamkniesz swój samochód, sprawdzisz poziom paliwa, przebieg czy poziom ciśnienia w oponach.


ZLOKALIZUJ PUBLICZNE STACJE ŁADOWANIA PRZY UŻYCIU SMARTFONA

Ford współpracuje z NewMotion, największą europejską publiczną siecią ładowania samochodów z napędem hybrydowym Plug-in. Dzięki tej współpracy, posiadacze samochodów PHEV marki Ford za pośrednictwem smartfona mają dostęp do różnych funkcji związanych z ładowaniem pojazdu. Możesz zlokalizować najbliższe publiczne punkty ładowania, a nawet zapłacić za ładowanie za pośrednictwem aplikacji.


NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Nowy system audio firmy B&O idealnie pasuje do nowego Forda Kuga. Łączy w sobie luksusowe wzornictwo i doskonałą jakość dźwięku. Zaawansowany 10-głośnikowy zestaw o mocy 575 W został opracowany i precyzyjnie dostrojony przez inżynierów audio z B&O specjalnie dla Forda Kuga. Dzięki temu możesz cieszyć się niesłychaną głębią i czystością dźwięku, który teraz dostroisz do swojego nastroju wybierając jeden z czterech trybów nagłośnienia. Możesz wybrać tryb energiczny, ciepły, relaksacyjny lub radosny.


BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo Twoje, Twojej rodziny, a także innych uczestników ruchu to dla nas podstawa. Dlatego zaawansowane technologie zadbają o maksymalną kontrolę nad pojazdem, ostrzegą Cię przed zagrożeniem na drodze, a nawet pomogą uniknąć kolizji.

 

BEZPIECZEŃSTWO NA 5 GWIAZDEK

Ford Kuga doskonale chroni Ciebie, Twoich pasażerów i innych uczestników ruchu. Dowód? 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP, czyli wiodącej niezależnej organizacji zajmującej się oceną nowych pojazdów pod kątem ochrony ludzi. Co więcej, podczas 2 tygodniowych testów Assisted Driving sprawdzających działanie i efektywność systemów bezpieczeństwa wspierających kierowcę, Ford Kuga zdobył ocenę „Dobrą", wyróżniając się ich wysoką skutecznością.


CAŁKOWITY SPOKÓJ DUCHA

Kupując Forda Kuga Plug-in Hybrid (PHEV), masz pewność, że Ford zapewnia również ochronę gwarancyjną wszystkich komponentów hybrydowych, w tym akumulatora PHEV. Gwarancja obejmuje każdą część pojazdu, która wymaga naprawy lub wymiany w wyniku wady produkcyjnej przez pierwsze 2 lata. Wszystkie komponenty PHEV są chronione przez pierwsze 5 lat lub 100 000 km, a sam akumulator wysokonapięciowy jest chroniony przez pierwsze 8 lat lub 160 000 km.


SYSTEM, KTÓRY CHRONI PIESZYCH

Pre-Collision Assist z funkcją wykrywania pieszych monitoruje drogę przed samochodem, wykrywając inne pojazdy, rowery czy pieszych. System ostrzega kierowcę w razie zagrożenia kolizją, a jeśli kierowca nie zareaguje, automatycznie uruchomi układ hamulcowy, aby zmniejszyć skutki lub całkowicie zapobiec czołowemu zderzeniu. Zadaniem systemu jest ograniczenie liczby wypadków z udziałem pieszych.


INFORMACJE O LOKALNYCH ZAGROŻENIACH

Innowacyjny system powiadomi Cię o wszelkich problemach, które możesz spotkać na swojej drodze – od wypadków po lokalne powodzie. Wykorzystuje on dane z podłączonych do sieci pojazdów, publicznej bazy danych zdarzeń drogowych i innych źródeł. Informacje o rodzaju zagrożenia i odległości dzielącej Cię od niego pojawią się na cyfrowym wyświetlaczu. Roczną bezpłatną wersję próbną aktywujesz, pobierając aplikację FordPass.


UŻYTKOWANIE

Wyrafinowany, nowoczesny design z zewnątrz. Funkcjonalny i elegancki wewnątrz. Nowy Ford Kuga to idealny samochód na codzienne podróże i weekendowe spotkanie z przygodą. Umożliwia holowanie przyczepy do 2100 kg w przypadku samochodu silnikiem wysokoprężnym 2,0-litra, lub 1500 kg w przypadku samochodu hybrydowego Plug-in.

 


FUNKCJONALNY UKŁAD FOTELI DRUGIEGO RZĘDU

Wnętrze nowego Forda Kuga cechuje komfort, przestronność i elastyczność. Potrzebujesz więcej miejsca w bagażniku? A może chcesz dać pasażerom z tyłu więcej przestrzeni na nogi? Cały drugi rząd siedzeń można przesunąć do tyłu, uzyskując najlepszą w klasie długość przestrzeni na nogi wynoszącą 1 035 mm lub można go przesunąć do przodu, by powiększyć bagażnik o 67 litrów.


RELINGI DACHOWE

Relingi dachowe o eleganckich, satynowych lub czarnych wykończeniach akcentują imponujący charakter SUV-a, jednocześnie pozwalają na instalację różnych akcesoriów do przewozu bagażu.


PRAKTYCZNE SCHOWKI

W prostym, uporządkowanym wnętrzu Kugi znajduje się wiele praktycznie rozmieszczonych schowków. Duży schowek na media w centralnej konsoli pomieści nawet największe smartfony. We wnętrzu znajdują się duże uchwyty na napoje dla kierowcy i pasażera, a drzwi zaprojektowano tak, aby zoptymalizować przestrzeń.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza