Odkryj

NOWY FORD PUMA
DOSTĘPNY OD STYCZNIA 2020 ROKU

Niezwykle wydajny napęd hybrydowy, inteligentne technologie wspierające kierowcę, bezkompromisowa, najlepsza w swojej klasie pojemność bagażnika. Oto SUV stworzony po to, by korzystać z życia każdego dnia.


Technologia pozwalająca czerpać radość z jazdy

Ford Puma wyposażony jest w szereg innowacyjnych funkcji, dzięki którym jazda staje się prawdziwą przyjemnością. Nad bezpieczeństwem czuwa system Ford Co-Pilot360 obejmujący wiele współpracujących ze sobą technologii, dzięki czemu możesz kontrolować przyspieszanie, hamowanie i kierowanie. Należą do nich np. Inteligentny tempomat, System zapobiegania kolizjom oraz System wspomagający omijanie przeszkód. Wszystkie z nich monitorują, co dzieje się wokół pojazdu i ostrzegą Cię w razie potencjalnych zagrożeń.


Prowadzenie

Ford Puma wyposażony jest w szereg innowacyjnych technologii dbających o Twój komfort i bezpieczeństwo. Ford Co-Pilot360 obejmuje wiele współpracujących ze sobą systemów, dzięki którym możesz kontrolować przyspieszanie, hamowanie i kierowanie. Należą do nich Inteligentny tempomat, System zapobiegania kolizjom oraz System wspomagający omijanie przeszkód. Wszystkie z nich monitorują, co dzieje się wokół pojazdu i ostrzegą Cię w razie potencjalnych zagrożeń. Funkcja wyboru trybu jazdy umożliwia wybranie jednego z pięciu dostępnych trybów, w zależności od preferencji kierowcy i warunków panujących na drodze.


System wspomagający manewr omijania przeszkody
 

 

Funkcja wyboru trybu jazdy
 
 

 

 

 

 

System weryfikujący prawidłowy kierunek jazdy
 

Krok w nowy wymiar

Ford Puma z napędem hybrydowym doskonale wpisuje się w nową erę czystszych hybrydowych pojazdów elektrycznych. Zaawansowane silniki EcoBoost Hybrid zapewniają znakomitą wydajność, imponującą oszczędność paliwa i znacznie niższy poziom emisji CO2 w porównaniu do samochodów z napędami konwencjonalnymi.


Czym jest hybryda?

Technologia EcoBoost Hybrid w Fordzie Puma pozwala zwiększyć wydajność. Pojazd hybrydowy nie jest napędzany wyłącznie energią elektryczną. Napęd elektryczny stanowi jedynie dodatkowe wsparcie dla silnika benzynowego, umożliwiając dłuższą jazdę i mniejszą emisję spalin.

Ford Puma nie musi być podłączany do zewnętrznego źródła zasilania, ponieważ osobny akumulator zasilający napęd elektryczny jest ładowany podczas jazdy np. podczas hamowania. Hamowanie regeneracyjne polega na odzyskiwaniu energii z hamowania i przesyłaniu jej do akumulatora hybrydowego.


Silnik 1.0 EcoBoost

Dbanie o czyste środowisko nie musi wiązać się z pójściem na kompromis. Silnik benzynowy 1.0 l EcoBoost to sześciokrotny zwycięzca nagrody Międzynarodowego Silnika Roku. W Fordzie Puma dostępny jest w wariancie 125 KM lub 155 KM również w wersji hybrydowej zapewniając niezrównane osiągi, jakich oczekiwałoby się od konwencjonalnego silnika 1.5-litrowego, jednak przy mniejszym zużyciu paliwa i niższym poziomie emisji CO2.


Komfort jazdy

Nie tylko piękny, ale również inteligentny. Przednie fotele mogą być wyposażone w funkcję masażu odcinka lędźwiowego, która idealnie sprawdza się podczas dłuższych podróży. Liczne inteligentne technologie dają Ci natomiast pełną kontrolę nad pojazdem. Począwszy od 12.3" cyfrowego wyświetlacza deski rozdzielczej i zaawansowanego 8" ekranu dotykowego aż po szereg dodatkowych usług i funkcji dostępnych za pośrednictwem systemu multimedialnego Ford SYNC 3 i wbudowanego modemu FordPass Connect – każdy element został zaprojektowany tak, by Twoja jazda mogła być jak najbardziej przyjemna.


Klucz do świata wzajemnych połączeń

Ford Puma może być wyposażony w modem FordPass Connect2. System oferuje wiele przydatnych funkcji, w tym dostęp do WiFi 4G LTE3 nawet dla dziesięciu urządzeń oraz bieżące powiadomienia o ruchu drogowym4 przesyłane bezpośrednio do systemu nawigacji satelitarnej samochodu. Informacje o lokalnych zagrożeniach wyświetlane są w postaci symboli ostrzegawczych na cyfrowym wyświetlaczu deski rozdzielczej i informują o wszelkich możliwych przeszkodach. W przypadku kolizji FordPass Connect wykona połączenie eCall5 do służb ratowniczych, powiadamiając je o lokalizacji pojazdu.


Pobierz aplikację FordPass, aby skorzystać z jeszcze większej liczby funkcji
 

 

Cyfrowy wyświetlacz deski rozdzielczej
 
 

 

 

 

 

Swobodniejsza jazda dzięki SYNC 3

Krystalicznie czysty dźwięk
 

 

Fotele z funkcją masażu odcinka lędźwiowego
 
 

 

 

 

 

Wpuść trochę słońca

Bezpieczeństwo

Zaawansowane funkcje ostrzegą Cię w przypadku potencjalnego zagrożenia kolizją, a inteligentne systemy pomogą utrzymać przyczepność i stabilizację: Twoje bezpieczeństwo leży w naszym interesie. To dlatego w Fordzie Puma umieszczono szereg inteligentnych technologii wspomagających, które zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie Twoim, Twojej rodziny, a także innych uczestników ruchu.


System, który pomaga chronić pieszych

System zapobiegania kolizjom z funkcją wykrywania pieszych wykorzystuje kamery do monitorowania drogi przed pojazdem. System ostrzega kierowcę w razie zagrożenia kolizją bądź wykrycia pieszego lub rowerzysty. W przypadku braku reakcji w odpowiednim czasie system automatycznie uruchomi układ hamulcowy, aby zmniejszyć skutki lub całkowicie zapobiec czołowemu zderzeniu.


Większa efektywność hamowania w przypadku zagrożenia
 

 

System monitorowania ciśnienia w oponach
 
 

 

 

 

 

Zachowanie pełnej kontroli
 

Użytkowanie

We współczesnym świecie liczy się pomysłowe podejście do zagospodarowania wolnego miejsca. Dzięki najlepszej w swojej klasie pojemności bagażnika (do 457 l) Ford Puma wpisuje się w ten trend. Oprócz imponującej prezencji, pięknie zaprojektowane nadwozie Forda Puma jest zrównoważone przemyślaną funkcjonalnością. To daje gwarancję ogromnej wszechstronności.


To się nazywa porządek!

Przestrzeń ładunkowa Forda Puma to innowacyjna, niższa przegroda bagażowa MegaBox. Przegroda MegaBox zapewnia nie tylko dodatkowe 80 litrów przestrzeni ładunkowej, ale także umożliwia przewożenie przedmiotów o wysokości do 115 cm. Ponadto ma wodoodporną powłokę i korek spustowy, co ułatwia czyszczenie wodą. To idealne miejsce na schowanie mokrych butów lub zabłoconego sprzętu sportowego.


Przestrzeń na wszystko, czego potrzebujesz
 

 

Ruchoma półka za tylnym siedzeniem
 
 

 

 

 

 

Drzwi bagażnika otwierane i zamykane elektrycznie i bezdotykowo
 

Nowy Ford Puma 1.0 EcoBoost 155 KM

Ford Puma debiutuje po latach nieobecności w zupełnie nowym wcieleniu. Był małym coupe, teraz jest miejskim crossoverem. Błąd? Wcale nie! Okazuje się, że lepszej nazwy Ford nie mógł wybrać.

Zobacz video test

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza