Haki holownicze

Haki holownicze

Bądź pewny, że mocowanie przyczepy jest bezpieczne.

Bezpieczne i dopasowane do Twojego pojazdu.

Hak holowniczy zamocowany na stałe

Dzięki stałemu hakowi holowniczemu możesz mieć pewność, że Twoja przyczepa jest bezpiecznie umocowana. System do mocowania przyczepy jest całkowicie kompatybilny z systemem elektrycznym Twojego Transita oraz Transita Connect, a ponieważ jest przymocowany do pojazdu na stałe, masz pewność, że zawsze jest pod ręką. Stały hak holowniczy firmy Brink® to idealne rozwiązanie dla Forda Rangera, Transita Custom oraz Courier.

Odłączany hak holowniczy

Odłączany hak holowniczy jest niezwykle prosty w montażu. Został zaprojektowany tak, aby był kompatybilny z systemami elektrycznymi Twojego Forda.

Wszystkie zestawy elektryczne spełniają najwyższe standardy i zostały zaprojektowane tak, aby bez problemu działały z pojazdami wyposażonymi w magistrale komunikacyjne Controller Area Network (CAN), a także były kompatybilne z systemami elektrycznymi pojazdów Ford oraz wymogami dotyczącymi bezpieczeństwa. Zarówno hak holowniczy, jak i zestaw elektryczny poddane zostały testom na kompatybilność z systemami elektrycznymi pojazdu.Spełniają wszystkie normy i wymagania określone przez prawo.

Zestaw elektryczny pozwala korzystać z systemu stabilizacji toru jazdy przyczepy (TSC). System stabilizacji toru jazdy przyczepy służy do wykrywania jej huśtania, niestabilności, wówczas system zmniejsza prędkość pojazdu, obniżając moment obrotowy silnika oraz stopniowo wyhamowując.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza