Usługa umawiania do serwisu on-line

USŁUGA UMAWIANIA DO SERWISU ON-LINE

Usługa umawiania do serwisu on-line umożliwia Państwu zarezerwowanie terminu wizyty w naszym serwisie mechanicznym.
Krótki i łatwy w obsłudze formularz składa się z jednego kroku i konieczności wypełnienia jedynie 3 obowiązkowych pól (imię i nazwisko, oddział w którym chcesz serwisować samochód oraz zostawienie kontaktu, abyśmy to my mogli do Ciebie oddzwoni – prawda, że proste? :)

Dlaczego warto umawiać wizytę On-line?

 • Oszczędność Twojego czasu to dla nas wartość bezcenna.
 • Już nie musisz dzwonić do serwisu i oczekiwać na połączenie z Doradcą, to my do Ciebie oddzwonimy w najszybszym możliwym czasie (w dni robocze do 24H).
 • Jakie kroki podejmujesz ze swojej strony? Ty wypełniasz krótki formularz, zostawiasz nam dane, a my do Ciebie oddzwonimy i umówimy Cię na dogodny dla Ciebie termin.

 

ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
  1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
 7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza